Twee keer beste rosé van Nederland!
Tijdens het toonaangevende Proefschrift rosé wijnconcours op zondag 7 juni 2009 vielen wij goed in de prijzen. Dit jaar riep de jury na afloop van de finaleproeverij in Amsterdam maar liefst 2 van onze wijnen uit tot beste rosé van Nederland. In de categorie wijnspeciaalzaak tot € 5,00 won de Fontanet rosé uit de Languedoc. Een prijscategorie hoger (tot € 7,50) kwam de rosé van Château d’Oupia, eveneens uit Zuid-Frankrijk, als beste uit de proeverij. Beide wijnen mogen zich Rosé van het Jaar 2009 noemen.
Het Proefschrift Wijnconcours geldt als de belangrijkste graadmeter voor kwaliteitswijnen in de Benelux. Een onafhankelijke jury van bekende wijnjournalisten en sommeliers koos uit meer dan 600 ingestuurde wijnen de beste rosé’s van Nederland. Alle wijnen worden blind geproefd, dus zonder zicht op de naam en herkomst van de wijn.
Beide wijnen worden rechtstreeks van de producent door ons geïmporteerd. De winkelprijs van de Fontanet rosé is € 4,85. De rosé van Château d’Oupia kost € 7,25 respectievelijk.



