12 flessenprijs, prijs per fles € 8.20
Goede Wereld Wijn Grenache-Syrah-Mourvèdre 2010
Proost op een Goede Wereld!
De Goede Wereld Wijn ondersteunt Stichting DaDa “Zorg voor kinderzorg”. Deze stichting zet zich in voor het verbeteren en kindvriendelijk maken van de zorg aan kinderen in ziekenhuizen en medische instellingen in Nederland. Per fles draagt Wijnhandel Oranje in Schiedam 1 euro af aan de Stichting DaDa.
Klik hier voor meer informatie >>
Proefnotitie voor Goede Wereld Wijn Grenache-Syrah-Mourvèdre
Deze donkerrode, houtgerijpte wijn is afkomstig uit de Languedoc en gemaakt van 3 druivenrassen: grenache, syrah en mourvèdre. De wijn heeft een fruitige geur (rode bes) met een hint van vanille. De smaak is intens en vol met nuances van donker bosfruit, zoals bessen en bramen. Een lichte kruidigheid en veel lengte kenmerken de soepele afdronk.
Drinken bij
Heerlijk bij diverse vleesgerechten en buiten de maaltijd om.
| Jaar | Onderscheiding |
|---|---|
| 2010 | Hubrecht Duijker; De jaargang 2010 – een Mediterrane mix van grenache, syrah en mourvèdre – heeft veel kleur en veel smaak, met schakeringen van kruiden, specerijen en flink wat zwart fruit. |


